Naszymi samolotami dolecisz bezpiecznie w każde miejsce!

Naszymi samolotami dolecisz bezpiecznie w każde miejsce! Oferujemy dostęp do bazy prywatnych samolotów, dzięki którym dotrzesz, gdzie chcesz i wtedy, kiedy chcesz! Ceny już od 650 EUR!

Odkryj Plane Share
Zalety prywatnego samolotu
01
Skontaktuj się z nami!

Pierwszy krok to kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania email. Nasz zespół natychmiast się do Ciebie odezwie i dopasuje typ samolotu do Twoich potrzeb.

02
Wybierz jedną z opcji

Szybko znajdziemy dla Ciebie odpowiedni samolot, opowiemy o nim oraz przedstawimy Ci szczegółową wycenę. Będziemy stale do Twojej dyspozycji, aby maksymalnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb podróży.

03
Potwierdź i zapłać

Po dokonaniu wyboru samolotu, będziesz mógł dokonać przedpłaty w wygodny i bezpieczny sposób. Gwarantuje ona rezerwację terminu i samolotu.

04
Ciesz się lotem!

Otrzymasz od nas wszystkie ważne informacje dotyczące Twojego wynajętego samolotu. Przez cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Planujesz częste podróże, latając więcej niż raz w miesiącu?

Jeśli tak, to zapoznaj się z korzyściami, jakie niesie ze sobą członkostwo w naszym klubie, które pozwoli Ci rezerwować samoloty jeszcze bardziej dogodnie:

  • Płacisz tylko za faktycznie wylatane minuty
  • Płacisz po locie
  • Brak kar w przypadku anulacji
  • Priorytet dostępności

Dołącz do naszego klubu i ciesz się wygodnym i elastycznym systemem rezerwacji, który zapewnia Ci korzyści finansowe i priorytetową dostępność.

0
Samolotów
0
Godzin doświadczenia
0
Lotnisk w PL
0
Lotnisk w EU
Odkryj Plane Share
Zalety prywatnego samolotu

Flota

Nowoczesne i bezpieczne samoloty oraz śmigłowce są stale utrzymywane w gotowości do lotu, poprzez regularne przeglądy techniczne nadzorowane przez ULC i EASA.

Lotniska

Lotniska, do których nasze samoloty mają dostęp, obejmują zarówno większe międzynarodowe porty, jak i te mniejsze lokalne. Bez przesiadek ląduj na ponad 85 lotniskach w Polsce i 1800 w Europie.

Czas

Nasze samoloty czekają na Ciebie, gdy tego potrzebujesz. Możesz ustalić dogodne godziny odlotu i powrotu, dostosować rozkład do swoich preferencji i harmonogramu.

Szybkość

Podróż prywatnym samolotem to maksimum wygody i minimalny czas spędzony na odprawach. Zapewniamy szybkość podróży, dzięki czemu możesz pojawić się 15 min przed odlotem.

Prywatność i Bezpieczeństwo

Podróżując prywatnym samolotem, zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa oraz możliwość uniknięcia tłumów i zachowania prywatności.

Obsługa

Zawsze przed lotem przedstawiamy jasne informacje dotyczące kosztów i warunków, a nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Napisz do nas
Masz Pytania?

Dowiedz się więcej o naszych samolotach i możliwościach jaki daje wynajem prywatnego samolotu.

Zadzwoń do biura PlaneShare:

787 000 025