Profesjonalne Doradztwo
Ogromne doświadczenie

Pomożemy spełnić Twoje marzenie o posiadaniu prywatnego samolotu.
Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zaufaj nam w procesie zakupu.

plane4you-logo

Partnerstwo Strategiczne z Plane4You

Firma Plane4You to uznany broker lotniczy, specjalizujący się w pośrednictwie sprzedaży i zakupie samolotów. Oferuje profesjonalne usługi doradztwa oraz kompleksowe wsparcie dla klientów. Zespół Plane4You cechuje wysoka wiedza i doświadczenie poparte ponad trzystoma transakcjami w 39 krajach. Mając u boku tak doświadczonego partnera mamy pewność, że proces zakupu Twojego samolotu będzie poprowadzony rzetelnie i bezpiecznie.

  • 325 transakcji
  • 39 krajów
  • 9 lat doświadczenia
Odkryj Plane Share
Zalety prywatnego samolotu

Flota

Nowoczesne i bezpieczne samoloty oraz śmigłowce są stale utrzymywane w gotowości do lotu, poprzez regularne przeglądy techniczne nadzorowane przez ULC i EASA.

Lotniska

Lotniska, do których nasze samoloty mają dostęp, obejmują zarówno większe międzynarodowe porty, jak i te mniejsze lokalne. Bez przesiadek ląduj na ponad 85 lotniskach w Polsce i 1800 w Europie.

Czas

Nasze samoloty czekają na Ciebie, gdy tego potrzebujesz. Możesz ustalić dogodne godziny odlotu i powrotu, dostosować rozkład do swoich preferencji i harmonogramu.

Szybkość

Podróż prywatnym samolotem to maksimum wygody i minimalny czas spędzony na odprawach. Zapewniamy szybkość podróży, dzięki czemu możesz pojawić się 15 min przed odlotem.

Prywatność i Bezpieczeństwo

Podróżując prywatnym samolotem, zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa oraz możliwość uniknięcia tłumów i zachowania prywatności.

Obsługa

Zawsze przed lotem przedstawiamy jasne informacje dotyczące kosztów i warunków, a nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Napisz do nas
Masz Pytania?

Dowiedz się więcej o naszych samolotach i możliwościach jaki daje wynajem prywatnego samolotu.

Zadzwoń do biura PlaneShare:

787 000 025