Śmigłowce

Airbus H125

Wszechstronny lekki śmigłowiec z silnikiem turbinowym, który zapewnia mu imponującą moc i zdolność do operowania na dużych wysokościach, nawet powyżej 7000 metrów. O jego wyjątkowej manewrowości i stabilności i nadmiaru mocy świadczy wykorzystanie do takich zadań jak transport pasażerski, misje ratownicze, czy gaszenie pożarów. Wersja cywilna to przestronna kabina, mieszcząca do czterech pasażerów oraz pilota. H125 jest również znany wysokiej niezawodności, co czyni go popularnym wyborem wśród operatorów na całym świecie. Śmigłowiec jest wyposażony w zaawansowaną awionikę i systemy nawigacyjne, zapewniając pilotom wysoki poziom kontroli i świadomości sytuacyjnej.

Znakomite osiągi
Przestronna kabina
Doskonała widoczność
4 pasażerów
0 km
Zasięg
0 kt
PRĘDKOŚĆ Przelotowa
0 kt
Maksymalna Prędkość
0
Pasażerów
Wnętrze Śmigłowca

Najbardziej przestronne wnętrze w swojej klasie

Kabina Airbusa H125 zapewnia najlepsze wrażenia z lotu w porównaniu do innych maszyn tej klasy. Pasażerowie doceniają go za duża ilośc miejsca oraz doskonałą widoczność.

Przestronna Kabina

Mogąca pomieścić do czterech pasażerów oraz pilota. Jest najszersza w swojej klasie co jest wyraźne odczuwalne podczas lotu. Wykonano ją ze starannie dobranych materiałów. Komfort podróży zwiększają duże okna, które zapewniają doskonałą widoczność oraz naturalne oświetlenie.

Bagażnik

Bagażnik usytuowany po obu stronach burty pozwala na zabranie przez każdego pasażera kabinowej torby podróżnej.

Airbus H125

Plane Share

Wynajmij prywatny samolot
lub śmigłowiec