Samoloty

Piper M600

Piper M600 to zaawansowany samolot turbosilnikowy. Charakteryzujący się doskonałymi osiągami i ekonomicznością, dlatego stał się popularnym wyborem dla mniejszych korporacji, prywatnych użytkowników oraz pilotów biznesowych. Wyposażony jest w nowoczesne systemy awioniki, które pozwalają wylądować maszynie w razie stanu zagrożenia autonomicznie. Kabina pasażerska w układzie clubowym jest przestronna, oferując bogate opcje wyposażenia. Pasażerowie doceniają dużą prędkość przelotową, ekonomię oraz możliwość lądowania na trawie.

połączenie prędkości i ekonomii lotu
dobry zasięg
przestronna kabina
lotniska trawiaste
0 km
Zasięg
0 kt
Prędkość
0 FL
Wysokość lotu
0
Pasażerów
Wnętrze Samolotu

Niezrównany pod względem bezpieczeństwa, luksusu i ekonomii

Piper M600/SLS to pierwszy na świecie samolot, który otrzymał certyfikację Garmin Autoland. Oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, wysokiej klasy awionikę oraz luksusowe, personalizowane wnętrze, które ustala nowy standard dla małych samolotów.

Wygodna Kabina

Wnętrze jest eleganckie i nowoczesne. Oferuje siedzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wygodę nawet podczas długich lotów. Układ clubowy zwiększa przestrzeń i zapewnia rozkładany stolik.

Przestrzeń ładunkowa

Bagażnik za fotelami jest przestronny i zapewnia wystarczającą pojemność na przechowywanie bagaży. Zmieszczą się do niego bez problemu dwie duże walizki oraz kilka małych.

Galeria

Piper M600

Plane Share

Wynajmij prywatny samolot
lub śmigłowiec