Samoloty

Piper M350

6 osobowy Piper M350 to bardzo popularny samolot tłokowy, cieszący sie uznaniem na całym świecie. Łączy komfort samolotu z kabiną ciśnieniową z ekonomiką i wydajnością silnika tłokowego, zapewniając dobre osiągi i znakomitą elastyczność podczas planowania lotu. Kabina pasażerska w układzie clubowym zapewnia dużą wygodę, a użyte materiały są bardzro wysokiej jakości. Jest to bezwątpienia najlepszy wybór wśród samolotów tłokowych.

ekonomia lotu
dobry zasięg
przestronna kabina
lotniska trawiaste
0 km
Zasięg
0 kt
Prędkość
0 FL
Wysokość lotu
0
Pasażerów
Wnętrze Samolotu

Idealne połączenie luksusu i ekonomii

Piper M350 to jeden z najpopularniejszych samolotów tłokowych na świecie. Posiada ciśnieniową kabinę, wysokiej klasy awionikę oraz luksusowe, personalizowane wnętrze, które ustala nowy standard dla małych samolotów.

Wygodna Kabina

Wnętrze jest eleganckie i nowoczesne. Oferuje siedzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wygodę nawet podczas długich lotów. Układ clubowy zwiększa przestrzeń, w której znajdziemy rozkładany stolik.

Przestrzeń ładunkowa

Bagażnik za fotelami jest przestronny i zapewnia wystarczającą pojemność na przechowywanie bagaży. Zmieszczą się do niego bez problemu dwie duże walizki oraz kilka małych. Samolot posiada także mały przedni bagażnik.

Galeria

Piper M350

Plane Share

Wynajmij prywatny samolot
lub śmigłowiec